WWE FUN CLUB
Aşk Espiriler Union_icon
WWE FUN CLUB
Aşk Espiriler Union_icon
WWE FUN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE FUN CLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk Espiriler

YazarMesaj
ЯэЧ мч§тэгΐο
Admin
Admin
ЯэЧ мч§тэгΐο

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 108
Rep Sayısı Rep Sayısı : 0
Nerden Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/10/09
Yaş Yaş : 26

Aşk Espiriler Empty
MesajKonu: Aşk Espiriler   Aşk Espiriler Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 6:58 am

♥️ Ask bir sudur. Eee isin butun espirisi bu mudur?
♥️ Ask bir deniz bense onun engin sularinda dibe cokmus bir keriz.
♥️ Sevgilim sensiz gozlerim hicbirseyi gormuyor. Seninle olunca da gozlerim senden baskasini gormuyor.
♥️ Askin mideme vurdu, beni ne yar paklar nede dost, beni paklayacak olan bir ayran iki de tost.
♥️ Ruhum benim her gece gel bekliyorum seni o selvinin altinda mezarc mahmut.
♥️ Askin bahardi bulbuller vardi Da… Hangi salak kafesin kapsini acik birakti.
♥️ Artik bu solan bahcede bulbullere yer yok. Bulbulleri on bahceye aldilar. Buraya marul ekecekler.
♥️ Nasil gecti habersiz o guzelim yillarim. Insan bi haber verir burada bosunami bekledik.
♥️ Ask bir otomobil gibidir yedek parcalari surekli degisir.
♥️ Uzum gozlu elma yanakli kiraz dudakli pirasa sacli sevgilim. Seni cok ozledim. Imza : Manav Osman
♥️ Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir.
♥️ Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim.
♥️ Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla.
♥️ Sen kadayif kadar tatli, lahmacun kadar sicak, cig kofte kadar yakici, dolma gibi cekici, bulgur gibi asil ve icli kofte kadar dayanilmazsin.
♥️ Erkek jinekolog hicbir zaman kendi arabasi olmamis bir oto tamircisi gibidir.
♥️ Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim.
♥️ ASika bagdat sorulmaz, aninda korkup tuyer.
♥️ Ask dolmaya benzer, iyi sarilmazsa piserken dagilabilir.
♥️ Sevgilim duygularim visne kaymak yani karmakarisik.
♥️ Annem bana okula giderken ustunu SIKI giy terleyip usutme. Karsidan karsiya gecerken dikkatli ol dedi. Ama asik olma demediki.
http://wwetrky.benimforum.org

Aşk Espiriler
1 sayfadaki 1 sayfası